Opinie

W tym miejscu , chciałabym przedstawić opinie pacjentów, którzy odczuli
dobroczynne działanie refleksologii stóp.

Stan powrotu do zdrowia to proces, w którym pacjent powinien czynnie
uczestniczyć;  zmiana  “złych” nawyków żywieniowych, stylu życia.

Ewa, l.34, inżynier środowiska

Do refleksologa zgłosiłam się ze względu na problemy z tarczycą (choroba Hashimoto, początki niedoczynności), przewlekłe zmęczenie, marznięcie stóp i dłoni. Po dwóch seriach masaży – dwa raz po 12 masaży w odstępie 2 miesięcy między seriami – TSH spadło z 3,87 mIU/l do 2,00 mlU/l, a przeciwciała antyTPO z 209 IU/ml do 88,1 IU/ml. Ponadto przestałam mieć problem z marznięciem stóp i dłoni, zniknęło również przewlekłe zmęczenie. Jestem teraz dużo spokojniejsza i mam lepszą odporność na stres. Żeby utrzymać ten stan zdrowia uczęszczam teraz ma masaż raz na dwa tygodnie. Dobry stan zdrowia utrzymuje się, nie muszę zażywać hormonów i bardzo dobrze się czuję. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie.To specjalistka wysokiej klasy o holistycznym podejściu do pacjenta. Dostałam też od niej dużo cennych porad żywieniowych, które również wzmacniają efekt refleksologii. Wszystkim bardzo polecam usługi Pani Beaty.

Marzena l. 41, przedsiębiorca
Podchodziłam do tematu refleksologii ostrożnie i z pewnym dystansem chociaż słyszałam wiele dobrego na ten temat, ale mogę powiedzieć, że jak dla mnie refleksologia działa rewelacyjnie. Mój wyczerpany po ciąży i karmieniu organizm zaczął świetnie funkcjonować. Masaż daje głęboki relaks i bardzo spokojny sen, a na drugi dzień ogromne pokłady energii . Mam od kilku lat problemy z jelitami, a masaże rozluźniają wszelkie skurcze, które powodują ogromny ból i dyskomfort.
Wielkie podziękowania dla Pani Beaty i jej zaangażowania. Wkłada w masaże ogromne serce i pozytywną energię, a jej wiedza z zakresu dietetyki leczniczej nie raz pomogła mi przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach. Polecam wszystkim.

Alicja, l.43, przedsiębiorca
Świetna terapia na stres. Daje ogromne rozluźnienie i rozjaśnienie umysłu.
Świetnie się sprawdza na bezsenność. Bardzo Dziękuję Pani Beato, to uzależnia.

4.4/5 - (7 votes)